Blog

Gdzie masz kurki? Pokaż dziecku, naucz żonę!

Mamy nieograniczone dostawy czystej wody, prądu i gazu - są to dzisiaj oczywiste i wspaniałe udogodnienia. Mogą jednak stać się przyczyną tragedii. A jeśli by tak włożyć trochę trudu i nauczyć dziecko, jak uratować nasz dom? Czasem wystarczy przekręcić kurek.

 

Możesz wszystko!

14.04.2016 r. | Inżynieria po godzinach

Nigdy nie myśl, że przegapiłeś już swoją szansę. Może przegapiłeś godzinę, dzień, miesiąc, nawet dekadę. Nigdy, przenigdy nie jest zbyt późno.

A może myślisz, że ciągle próbujesz, ale nie zostałeś obdarzony szczególnym talentem? Osoby, które poznasz dzięki grafice opracowanej przez Founders'ów, zostały wybrane przez autorów na podstawie braku widocznego talentu w ich życiu i ich niezwykłego sukcesu opierającego się na właśnie tym nieodkrytym talencie, w znacznie późniejszym okresie życia. Przygotowałam dla Was wersję w języku polskim.

Uszy do góry, wszystko przed nami!

Cud maszyny latającej i przepływu krwi

"Maszyny latające cięższe od powietrza nie mogą istnieć. Nie mam ani krzty wiary w powietrzną żeglugę inną niż baloniarstwo, nie oczekuję też pomyślnych rezultatów którejkolwiek z prób, o których słyszymy". Lord Kelvin, 1895 r.

 

© 2019 Inżynieria sanitarna, gospodarka wodna - Michalina Kotowicz-Manko.
Kopiowanie materiałów zabronione.